Polityka prywatności

W dniu 25 maja 2018 r. rozpoczyna obowiązywanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO - Rozporządzenie o ochronie danych).

Informacje o przetwarzanych danych osobowych w firmie Agencja Artystyczna MODRAN s.c.

ADMINISTRATOREM Twoich danych osobowych jest Agencja Artystyczna MODRAN s.c. Franciszek Wieczorek, Katarina Wieczorekova z siedzibą w Orzeszu, ul. Jarzębinowa 3B.

Dane osobowe w rozumieniu RODO to dane umożliwiające identyfikację osób fizycznych.

Podanie przez klienta danych jest dobrowolne, lecz konieczne do złożenia zamówienia i zawarcia umowy sprzedaży z firmą MODRAN. Dane przetwarzamy przez okres niezbędny do realizacji czynności wynikających ze świadczonych usług. Państwa dane przechowujemy w sposób bezpieczny i mają do nich dostęp jedynie upoważnieni pracownicy.  Dane będą przekazywane innym podmiotom wyłącznie w celach związanych z prowadzoną działalnością firmy MODRAN oraz w celu realizacji zamówień.

Mają Państwo prawo do wglądu, edycji, sprostowania, usunięcia, przeniesienia lub ograniczenia przetwarzania swoich danych osobowych i przypisanych do nich danych profilowych. Dodatkowo przysługuje prawo do sprzeciwu i skargi do organu nadzorczego.

W przypadku, gdy nie akceptują Państwo powyższych zmian zasad prosimy o poinformowanie nas o tym w sposób opisany poniżej. Przesłanie rezygnacji będzie skutkowało usunięciem danych z naszej bazy.

We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem przez Agencję MODRAN Państwa danych osobowych, mogą Państwo się kontaktować z nami w następujący sposób:
-  za pośrednictwem poczty e-mail na adres modran@wb.pl w temacie
wpisując RODO
-  za pośrednictwem poczty tradycyjnej na następujący adres:
Agencja Artystyczna MODRAN s.c., ul. Jarzębinowa 3B, 43-180 Orzesze.

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.